Školící středisko

Školící středisko:

 

Školicí středisko K.B.K. fire, s.r.o. bylo vybudováno za finančního přispění Evropské Unie – Operačního programu podnikání a inovace při Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR a jedná se o nový, moderní učební prostor s variabilním uspořádáním.
Základ střediska tvoří dvě místnosti, které jsou rozděleny mobilní příčkou a mohou sloužit jako jedna velká školicí místnost, popř. jako dvě místnosti o kapacitě 30 a 8 osob.

Středisko je vybaveno moderní audiovizuální technikou – výkonným dataprojektorem s elektrickým plátnem, multimediální tabulí, vizualizérem, mobilní velkorozměrovou LED televizí a výkonným zesilovačem s reproduktorovou soustavou. Komplexní řešení audiovizuální techniky je řízeno moderním systémem s ovládáním mobilním dotykovým tabletem a umožňuje inovativní a moderní vzdělávání široké veřejnosti ve všech oblastech vědy a techniky.
Samozřejmostí je vybavení jednotlivých stolů pro posluchače zásuvkami pro připojení elektrického napájení přenosných počítačů a možností připojení do internetové sítě, a to buď pevným vysokorychlostním nebo mobilním WIFI připojením.
Pro zaručení komfortu posluchačů i školitelů je školicí středisko vybaveno výkonnou klimatizací, kvalitním osvětlením, zázemím pro školitele s možností využití kuchyňky a moderního sociálního zázemí s šatnou.

Cena za využití školicího střediska je 350,- Kč/h (do 6 hodin), nad 6 hodin je účtováno 2000,- Kč/den.*

*V ceně je k dispozici veškerá audiovizuální technika s možností sledování celého školení určeným uživatelům přes vzdálený přístup.

Náš ochotný personál zajistí občerstvení pro posluchače v požadovaném množství i kvalitě.
Ceny budou stanoveny po vzájemné dohodě.
(ceny bez DPH)