Kontakty

Jednatelé společnosti

Petr Koláček

jednatel společnosti
kolacek@kbkfire.cz
+420 777 721 966

Ing. Petr Bebčák, PhD.

jednatel společnosti
bebcakp@kbkfire.cz
+420 777 881 892

Ing. Martin Bebčák

jednatel společnosti
bebcak@kbkfire.cz
+420 608 264 284

Ing. Kamil Koziel

jednatel společnosti
koziel@kbkfire.cz
+420 777 748 494
   

Projekční oddělení

Petra Puchalková

asistentka projekčního oddělení
puchalkova@kbkfire.cz
+420 777 264 280

Ing. Jaroslav Hudeček

manažer průmyslových a občanských staveb
hudecek@kbkfire.cz
+420774 721 780

Ing. Sabina Tyrolová

projektant průmyslových a občanských staveb
tyrolova@kbkfire.cz
+420 777 362 657

Ing. Jan Peterek

manažer odd. školení, zkušebnictví a certifikace
peterek@kbkfire.cz
+420 777 721 967

René Ďulík

technik tunelové sekce
dulik@kbkfire.cz
+420 773 760 359

Ing. Alexandr Rudněv CSc.

technik odd. školení, zkušebnictví a certifikace
rudnev@kbkfire.cz
+420 774 721 789

Ing. Martin Kuča

projektant průmyslových a občanských staveb
kuca@kbkfire.cz
+420 773 251 229

Ing. Michal Kuchťák

projektant průmyslových a občanských staveb
kuchtak@kbkfire.cz
+420 770 160 667

Petr Starzyczny

zkušební technik
starzyczny@kbkfire.cz
+420 771 122 461

 

Realizační oddělení

Ing. Michal Petráš

manažer oddělení realizací
petras@kbkfire.cz
+420 777 721 769

Ing. Jakub Ulmann

manažer oddělení realizací
ulmann@kbkfire.cz
+420 771 126 964

Bc. Filip Freinek

technik oddělení realizací
freinek@kbkfire.cz
+420 775 893 112

Martina Němcová

příprava výroby
nemcova@kbkfire.cz
+420 774 721 783

Bc. Veronika Szkutová

příprava výroby
szkutova@kbkfire.cz
+420 773 745 753

Jan Virec

technik skladového hospodářství a výroby
virec@kbkfire.cz
+420 773 745 751

Revizní oddělení

Zdeněk Axmann

manažer oddělení revizí a servisu
axmann@kbkfire.cz
+420 774 721 785

Růžena Pavelková

asistentka oddělení revizí a servisu
revize@kbkfire.cz
+420 774 721 790

Jakub Kotala

technik oddělení revizí a servisu
kotala@kbkfire.cz
+420 777 721 968

Richard Pavlík

technik oddělení revizí a servisu
pavlik@kbkfire.cz
+420 770 160 665

Aleš Matýsek

technik oddělení revizí a servisu
matysek@kbkfire.cz
+420 777 487 366

Jakub Borovčík

technik oddělení revizí a servisu
borovcik@kbkfire.cz
+420 774 721 782

Tomáš Novotný

technik oddělení revizí a servisu
novotny@kbkfire.cz
+420 773 763 122
   

Manažer oddělení BOZP a PO

Ing. Marcela Mikšaníková

manažer oddělení BOZP a PO
miksanikova@kbkfire.cz
+420 774 721 787
   

Manažer tunelů, grantů a konferencí

Bc. Kateřina Bebčáková

manažer tunelů, grantů a konferencí
bebcakova@kbkfire.cz
+420 778 498 896
   

Účetní oddělení

Zuzana Ryšková

účetní oddělení
ucetni@kbkfire.cz
+420 553 810 560

Marie Vršanová

účetní oddělení
vrsanova@kbkfire.cz
+420 553 810 560

Danuše Hýžová

účetní oddělení
ucetni@ingfortech.cz
+420 553 810 560

 

Česká republika

K.B.K. fire, s.r.o.

Heydukova 1093/26
702 00 Ostrava-Přívoz

tel: +420 553 810 560
fax: +420 596 920 724

email: obchod@kbkfire.cz
email: projekce@kbkfire.cz
www: www.kbkfire.cz

Slovenská republika

KBK fire, spol. s r.o.

M.Rázusa 9
010 01 Žilina

tel: +421 417 630 632
fax: +421 417 630 632

email: obchod@kbkfire.sk
email: kbkfire@kbkfire.sk
www: www.kbkfire.sk